Niebezpieczna kolizja motocykla z ciężarówką - Aktualności - KPP Krasnystaw

Aktualności

Niebezpieczna kolizja motocykla z ciężarówką

Data publikacji 28.06.2018

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Izbica. Na łuku drogi kierujący motocyklem wpadł w poślizg i uderzył w nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówkę wraz z naczepą. Nikomu nic się nie stało.

W środę w miejscowości Izbica na ostrym łuku drogi doszło do kolizji ciężarówki z motocyklem. Jadąc w kierunku Lublina motocyklista na mokrej nawierzchni stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w samochód ciężarowy. O dużym szczęściu może mówić 18-letni kierowca jednośladu marki Yamaha dla którego zakończyło się to jedynie potłuczeniem. Kierujący ciężarową scanią, 43-letni mężczyzna również nie odniósł żadnych obrażeń. Mundurowi zweryfikowali urządzeniem stan trzeźwości kierujących i potwierdzili, że byli trzeźwi. Na miejscu patrol drogówki ukarał motocyklistę mandatem.

Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o bezwzględne stosowanie się do przepisów ruchu drogowego, rozwagę i ostrożność a w szczególności w niedostatecznych warunkach pogodowych.

 

M.K.