Krasnystaw: Zaginął Artur Chodor - Aktualności - KPP Krasnystaw

Aktualności

Krasnystaw: Zaginął Artur Chodor

Data publikacji 01.07.2018

Krasnostawscy Policjanci poszukują zaginionego 40-letniego Artura Chodora. Mężczyzna późnym wieczorem 29 czerwca br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego, bądź też znają miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie.

       Artur Chodor ma 40 lat i mieszka w Krasnymstawie. 29 czerwca 2018 r. ok. godz. 22:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, waga około 100 kg, sylwetka krępa, włosy ciemny blond, krótkie „na jeża” twarz okrągła, oczy niebieskie, nos spiczasty.

Ubiór: W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę sportową, rozpinaną na zamek koloru niebieskiego, spodnie dresowe koloru czarnego oraz buty sportowe koloru białego. Miał ze sobą reklamówkę.

Dotychczas podjęte działania poszukiwawcze nie przyniosły skutku. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 112.

 

 

M.K.