Z zazdrości o byłą partnerkę, zaatakował nożem jej znajomego - Aktualności - KPP Krasnystaw

Aktualności

Z zazdrości o byłą partnerkę, zaatakował nożem jej znajomego

Data publikacji 06.07.2018

Krasnostawscy policjanci zatrzymali 25-latka, który w minioną środę w jednym z mieszkań zaatakował nożem 26-latka. Poszkodowany trafił do szpitala, jednak na szczęście zadane mu rany okazały się niegroźne. Jak ustalili mundurowi, powodem zachowania 25-latka był zawód miłosny oraz fakt, że nie chciał opuścić mieszkania byłej partnerki.

Do tego zdarzenia doszło w środę na jednym z osiedli w Krasnymstawie. Po godz. 5:00 dyżurny krasnostawskiej Policji odebrał zgłoszenie o ugodzeniu nożem mężczyzny podczas awantury domowej. Przybyli na miejsce policjanci zastali załogę karetki pogotowia, udzielającej pomocy poszkodowanemu 26-letniemu mężczyźnie.

Przed przybyciem policjantów sprawca zdarzenia uciekł.

Jak ustalili policjanci, 26-latek został zaatakowany ostrym narzędziem przez 25-latka, który przyszedł do mieszkania swojej byłej partnerki. 25-latek w przypływie złości poszedł do kuchni, skąd wziął nóż. Następnie w trakcie szarpaniny z obecnymi w mieszkaniu osobami zadał ciosy temu starszemu. Na całe szczęście mężczyzna został obezwładniony przez uczestników zajścia.

Pokrzywdzony mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na szczęście okazało się, że zadane mu rany nie były bardzo poważne.

Kryminalni zatrzymali sprawcę tego zdarzenia i osadzili w policyjnym areszcie. Jak ustalili mundurowi, powodem jego zachowania był zawód sercowy oraz fakt, że nie chciał opuścić mieszkania byłej partnerki.  

Za naruszenie czynności narządów ciała 26-latka oraz narażenie go na utratę życia lub zdrowia grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.  

M.K.