Przejażdżka nowym samochodem zakończona dachowaniem - Aktualności - KPP Krasnystaw

Aktualności

Przejażdżka nowym samochodem zakończona dachowaniem

Data publikacji 09.07.2018

Na szczęście tylko na strachu i niegroźnych potłuczeniach zakończyła się jazda bmw dla dwójki mieszkańców pow. krasnostawskiego. 19-latek tuż po zakupie auta zabrał ojca na przejażdżkę. Właściciel nie nacieszył się długo nowym nabytkiem, gdyż kierowane przez niego auto wypadło z drogi i dachowało. Dodatkowo kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Za popełnione wykroczenie zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu.

W sobotę w godzinach popołudniowych krasnostawcy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w m. Orłów Drewniany w gm. Izbica. Na miejscu funkcjonariusze zastali zniszczone BMW oraz dwóch mężczyzn,  19-latka oraz jego ojca, którzy zostali zabrani do szpitala. Okazało się, że nie doznali poważnych obrażeń ciała.

Policjanci ustalili, że pojazdem kierował 19-latek. W pewnym momencie młody mężczyzna najprawdopodobniej wskutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z jezdni dachując.

Na całe szczęście, kierowcy i pasażerowi nie stało się nic poważnego.

na uwagę zasługue fakt, że 19-latek kilka godzin wcześniej zakupił bmw i razem z ojcem wybrał się na przejażdżkę.  Nastolatek nie miał okazji się nim długo nacieszyć. Całe zdarzenie skończyło się jedynie na strachu. 19-latek był trzeźwy.

Dodatkowo kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Za popełnione wykroczenie zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu.

M.K.