Zaginął Jan Kowalczyk - Aktualności - KPP Krasnystaw

Aktualności

Zaginął Jan Kowalczyk

Data publikacji 06.11.2018

Krasnostawscy policjanci poszukują zaginionego 58-letniego Jana Kowalczyka. Mężczyzna w niedzielę brał udział w zawodach wędkarskich. Do chwili obecnej nie powrócił do domu, nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego, bądź też znają miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie. pod nr tel. 82 57 56 290 lub 112.

Jan Kowalczyk ma 58 lat i mieszka w ginie Łopiennik Górny. 4 listopada 2018 r. brał udział w zawodach wędkarskich na rzece Wieprz w miejscowości Kolonia Dobryniów (gm. Łopiennik Górny).  Po o zawodach uczestniczył w imprezie okolicznościowej kończącej sezon wędkarski. Ostatni raz kontaktował się z rodziną około godziny 18:00 informując, że jest niedaleko domu, po czym rozłączył się i  do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi.

   Rysopis zaginionego: wzrost 164 cm, sylwetka szczupła, włosy ciemne-krótkie, oczy piwne, uszy odstające oraz duży zakrzywiony nos.

   Ubiór: W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę ortalionową koloru zielonego, czapkę z daszkiem koloru zielonego, spodnie typu moro oraz gumowce koloru zielonego. Miał ze sobą sprzęt wędkarski.

    Dotychczas podjęte działania poszukiwawcze nie przyniosły skutku. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 112.

P.W.

  • zdjęcie zaginionego mężczyzny